preloader

Що вас цікавить?

3 червня – суспільний діалог на тему: “Конституційна реформа: сценарії проведення, їх ризики та загрози”.

02.06.2014
Конституціоналізм /
Конституційна реформа

Два місяці тому Верховна Рада створила комісію з підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції. Протягом цього періоду громадянське суспільство, науково-експертне середовище було виключено з цього процесу. Жодного результату роботи Тимчасової спеціальної комісії суспільству представлено не було. Пропонуємо об’єднати зусилля для забезпечення проведення відкритого процесу конституційної реформи.


3 червня 2014 року з 10-30 до 13-00 у м. Києві у конференц-залі бізнес-центру Парус відбудеться суспільний діалог на тему: “Конституційна реформа: сценарії проведення, їх ризики та загрози”.

Два місяці тому Верховна Рада створила Тимчасову спеціальну комісію з підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції. Протягом цього періоду громадянське суспільство, науково-експертне середовище було виключено з цього процесу.  Жодного результату роботи Тимчасової спеціальної комісії суспільству представлено не було. 

Науковці-конституціоналісти та громадські експерти не можуть залишатися осторонь процесу конституційної реформи, тому беруть на себе ініціативу щодо порушення суспільного діалогу у сфері конституційної реформи та напрацювання Закону про внесення змін до Конституції України.

Пропонуємо об’єднати зусилля науково-експертного, громадського середовища та журналістів для забезпечення проведення відкритого процесу конституційної реформи.

До участі у дискусії запрошені члени Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України,  науковці, представники громадських організацій, громадські активісти, журналісти, що займаються питаннями конституційної реформи, а також представники посольств іноземних держав в Україні, представництва ЄС та ОБСЄ в Україні та інших міжнародних організацій.

Просимо повідомити про свою участь до 2 червня, вказавши ПІБ, організацію, номер телефону та електронну адресу. Адреса для реєстрації: kostya.latsyba@gmail.com

Адреса проведення: м. Київ, БЦ “Парус”, вул. Мечникова, 2. Вхід до конференц-залу зі сторони бульвару Лесі Українки, поруч з входом до Банку. Зал на 2-у поверсі.

Контактна особа: Костянтин Лациба, 097-142-28-87, 044-222-98-48, kostya.latsyba@gmail.com

Захід відбудеться за фінансової підтримки InternationalFoundationforElectoralSystems(IFES) та Міжнародного фонду “Відродження”.