preloader

Що вас цікавить?

12 лютого – прес-конференція на тему: «Київ: повернення самоврядування?!»

11.02.2013
Адміністративна реформа /
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

Буде оголошено про створення Громадської платформи «Децентралізація – самоорганізація – розвиток» для координації дій та концентрації зусиль з модернізації законодавства у сферах місцевого самоврядування, регіонального розвитку та демократії участі. Прес-реліз заходу


У вівторок, 12 лютого 2013 року, о 15:00 в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ (вул. Богдана Хмельницького 8/16, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція на тему: «Київ: повернення самоврядування?!».

Будуть обговорюватися такі питання: як реформувати систему органів влади у Києві; як і коли проводити вибори Київського міського голови; чи потрібні райони у Києві; як розмежувати повноваження та функції між міськрадою та міськдержадміністрацією, міським головою та головою КМДА, містом та його районами. 

Також буде оголошено про створення Громадської платформи «Децентралізація – самоорганізація – розвиток» для координації дій та концентрації зусиль з модернізації законодавства у сферах місцевого самоврядування, регіонального розвитку та демократії участі.

Учасники: голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко; експерт з питань територіальної організації влади Юрій Ганущак; директор Інституту міста Олександр Сергієнко.

Завантажити прес-реліз 

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Тел. для довідок: +380503749525, Ігор Абрам’юк