preloader

Що вас цікавить?

100 днів нової влади – оцінка громадськості

15.06.2010
Загальні новини /
Новини ЦППР

16 червня 2010 року у Києві відбулися громадські слухання та презентація робочих матеріалів «100 днів нової влади: яка модель урядування формується?», підготовлених консорціумом незалежних аналітичних центрів: Центром політико-правових реформ, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Центром Разумкова за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».


Узагальнені матеріали моніторингу діючої влади складаються з чотирьох розділів:

  1. Організація влади. Внутрішня політика.
  2. Економічна політика: традиційні підходи.
  3. Зовнішня політика і політика безпеки.
  4. Політика в гуманітарній сфері. 

Аналітичні матеріали до Розділу 1 «Організація влади. Внутрішня політика» підготували фахівці Центру політико-правових реформ (Ігор Коліушко, Віктор Тимощук, Роман Куйбіда, Олександр Банчук, Мар’яна Демкова, Юлія Кириченко, Тетяна Руда, Валентина Стоян, Олексій Курінний, Ірина Шаповал, Ярина Журба) та представник Інституту громадянського суспільства (Анатолій Ткачук). Основний його зміст складає аналіз та оцінка формування і діяльності нової урядової коаліції, Президента та Уряду, а також організації урядування, регіональної політики та перспектив муніципальної реформи, реформи судової влади і забезпечення доступу до правосуддя, підтримання правопорядку та кримінальної юстиції. Також експертами зроблені відповідні висновки та надані рекомендації.

З короткою версією моніторингових матеріалів можна ознайомитися в тижневику «Дзеркало тижня» (http://www.dt.ua/1000/1550/69721/)

Повну версію аналітичних матеріалів можна завантажити із нашого сайту.