preloader

Що вас цікавить?

ЦППР розпочинає моніторинг судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом на Сході України

22.05.2020
Судівництво /
Моніторинг судових процесів

Проєкт реалізовуватиметься в Донецькій та Луганській областях протягом року. 


У травні 2020 року Центр політико-правових реформ разом з партнерами розпочинає новий проєкт з моніторингу судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом на Сході України, у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки уряду Королівства Нідерландів.

У межах проєкту ми маємо намір залучити до моніторингу судових процесів у трьох юрисдикціях (цивільній, кримінальній, адміністративній), пов’язаних зі збройним конфліктом в Донецькій та Луганській областях, викладачів та студентів закладів вищої освіти; отримати актуальну інформацію про стан дотримання стандартів справедливого судового процесу в таких справах, на основі чого виявити проблеми у сфері забезпечення права на справедливий судовий розгляд та підготувати рекомендації для їх подолання.

Проєкт реалізовуватиметься протягом року в Донецькій та Луганській областях.

Зараз ми готуємося до першого етапу проєкту та оголошуємо відбір студентів, які братимуть участь у моніторингу.

Детальна інформація, вимоги, а також реєстраційна анкета за посиланням.

 

Проєкт «Моніторинг судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом на Сході України» реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки уряду Королівства Нідерландів. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.