preloader

Що вас цікавить?

Недосконалість антимонопольного законодавства України знижує рівень розвитку конкурентних відносин у господарській діяльності та створює чисельні ризики для корупційних зловживань. Унаслідок цього українці стають заручниками завищення монополістами цін на пальне, продукти харчування, надання транспортних послуг тощо, а держава втрачає мільярдні надходження до держбюджету від штрафних санкцій великому бізнесу.

Україна потребує нових фахівців у сфері державного управління та політиків, спроможних генерувати ідеї та брати відповідальність за подолання викликів, які постають перед нашою країною. Такі кадри готує магістерська програма із публічного управління та адміністрування «Києво-Могилянської академії»

У день  народження Основного Закону України в Національній філармонії відбувся благодійний концерт-перформанс «Хроніка. КонституціЯ», який ініціювала громадськість. Це дійство, в якому поєдналися пісочне шоу та класична музика, було уособленням того, що Конституція — це жива, близька кожній людині книга.
 

Значна кількість тих служителів Феміди, які відомі своїми зв’язками з минулою владою та чималими статками, успішно пройшли оцінювання та продовжують працювати. Чому так відбувається, і чи здатна переломити ситуацію судова реформа?

Під час Євромайдану в різних регіонах України було винесено понад 50 свавільних рішень про заборону мирних зібрань. Минуло вже два з половиною роки, проте жодного суддю так і не було притягнуто до відповідальності.

Рівень довіри населення України до Президента Петра Порошенка продовжує падати. Про що свідчать результати соцопитування, проведеного у травні 2016 року Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Центром Разумкова та Київським інститутом соціології. Про причини такого падіння рейтингів розповіли експерти.

Оскільки корупція в Україні має транснаціональний характер, а правоохоронні та судові органи втратили довіру суспільства, відкриття нового суду із залученням міжнародних фахівців може стати єдиним виходом із цієї ситуації.

Конституційний суд покликаний виконувати надвисоке завдання – забезпечувати верховенство Конституції в Україні. Проте, як засвідчують його рішення останніх років, не дуже добре із цим справляється. Тому потребує докорінних змін. Яких саме? Спробуємо розібратися.

Судді, які два роки тому кидали за грати євромайданівців та відбирали водійські права в автомайданівців, здебільшого продовжують спокійно працювати в судах. Адже знайшли підтримку у своїх колег з Вищої ради юстиції або Вищого адміністративного суду України.

Не встигла Вища рада юстиції (ВРЮ) запрацювати на повну силу, як деякі її члени почали отримувати від Президента Петра Порошенка високі державні нагороди та звання. Кому вони дісталися та за що? Спробуємо розібратися.

Відшукайте матеріал по тегам