preloader

Що вас цікавить?

Запрошуємо на обговорення викликів перед новим парламентом з реформування державних закупівель

18.12.2014
Запобігання корупції

Круглий стіл відбудеться 22 грудня з 10:00 до 13:30 в Великому конференц-залі Національної академії наук України (вул. Володимирська, 55, Київ)


Запрошуємо народних депутатів, громадські організації, представників бізнесу на круглий стіл в Києві з теми «Виклики з реформування державних закупівель перед новим парламентом».

Круглий стіл відбудеться 22 грудня з 10:00 до 13:30 в Великому конференц-залі Національної академії наук України (вул. Володимирська, 55, Київ). Реєстрація учасників починається о 9:30.

Пропонуємо обговорити такі нагальні питання:
• тотальний провал державних закупівель через корупційний «штопор»;
• медичні закупівлі в регіонах на межі катастрофи;
• досвід країн Вишеградської четвірки для реформування державних закупівель в Україні;
• законопроект Міністерства економічного розвитку та торгівлі щоо спрощення процедур проведення та участі в державних торгах.

Організатори круглого столу – Центр політико-правових реформ та Центр політичних студій та аналітики.

В заході візьмуть участь громадські експерти Віктор Таран, Андрій Марусов, Гліб Канєвський, Андрій Любич, начальник відділу аналізу державних закупівель та державного замовлення Департаменту державних закупівель та державного замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Наталія Шимко, народні депутати, представники фракцій парламентської коаліції Верховної Ради України VIII скликання.

Для реєстрації на участь в круглому столі заповніть реєстраційну форму.

Додаткову інформацію про круглий стіл можна отримати в Надії Добрянської за електронною адресою: nadia.dobryanska@pravo.org.ua

Захід проводиться за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.