preloader

Що вас цікавить?

Концепція конституційної реформи «Україна після перемоги» Бачення України 2030


У межах проєкту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації “Бачення України — 2030”» робоча група сформувала концепцію конституційної реформи


Створення концепції зумовлено невідповідністю формальних положень чинної Конституції України фактичним суспільним та геополітичним реаліям. Внесення змін до Конституції також є необхідним зважаючи на євроатлантичний курс нашої держави, для адаптації національної правової системи до відповідного простору ЄС та безпекових стандартів НАТО. А після перемоги України у війні потрібно буде адаптувати Конституцію до новітніх реалій державотворчих процесів.

Концепція конституційної реформи охоплює питання механізмів проведення комплексної конституційної реформи, а також змістовного її наповнення для утвердження європейських стандартів демократичного врядування в Україні після перемоги.

З повним текстом концепції можна ознайомитись нижче.

Раніше ми публікували «Бачення України – 2030. Якою має бути Конституція України»

Нагадуємо, що ви можете підписатись на розсилку матеріалів у межах проєкту «Україна після перемоги: підготовка і комунікація реформ для реалізації «Бачення України — 2030». Напишіть нам на електронну адресу media@pravo.org.ua, в темі листа вкажіть «Бачення України — 2030».