preloader

Що вас цікавить?

Відеоролик ЦППР "Долучайся!"

07.07.2017
Загальні новини /
Новини ЦППР

Команда Центру розробила стислий відеоролик, щоб за короткий час відобразити, які зміни відбудуться в державі у випадку успішної співпраці між громадянами України. Саме це і є нашою метою, і з вашою допомогою ми зможемо її досягнути. Допоможіть Центру виграти конкурс – поставте лайк під відео в YouTube!


Відеоролик «Долучайся!» покликаний проінформувати українців про необхідність посилення ролі громадянського суспільства в Україні в контексті реформування держави, а саме в реалізації, моніторингу та адвокації реформ. 

Перейдіть за посиланням нижче і вподобайте ролик ЦППР на нашому каналі в YouTube, – з вашою підтримкою він допоможе нам отримати шанс на розбудову мережі громадських організацій по всій Україні! Лише з вашою участю ми здатні це зробити! Поділіться з друзями на сторінці Facebook цим посиланням, адже тільки разом ми зможемо все! 

Регіональна мережа громадських організацій потрібна для того, щоб посилити роль суспільства у реформуванні країни, а також покращити публічний діалог між громадськістю та органами державної влади. Влада стає прозорою та підзвітною громаді, а вона, у свою чергу, їй довіряє. Держава насправді почне чути пропозиції та зауваження з регіонів України! 

Команда Центру розробила 90-секундний відеоролик, щоб за короткий час відобразити, що нас чекає у випадку успішної співпраці між громадянами України. Саме це і є нашою метою, і з вашою допомогою ми зможемо її досягнути. 

Лише за умови єднання заради спільної мети ми зможемо змінити свою країну!!! Долучайтеся!