preloader

Що вас цікавить?

Відбувся третій експертний форум з кримінальної юстиції для Центральної Азії

21.06.2010
Загальні новини /
Новини ЦППР

17-18 червня 2010 року в м. Душанбе  (Таджикистан) проходив третій  експертний форум з кримінальної  юстиції для Центральної Азії. Організатором заходу виступило Бюро з демократичних інститутів і правам людини ОБСЄ. В роботі Форуму взяли участь близько 130 учасників, які представляли Казахстан, Киргизстан, Узбекистан і Таджикистан.


Представник Центру політико-правових реформ Олександр  Банчук виступив експертом ОБСЄ і  презентував доповіді про проблеми формалізованого початку кримінального провадження і напрями реформи законодавства про адміністративні проступки. 

Іншими експертами ОБСЄ також були Г. Агулашвілі (Грузія), Л. Бахмайєр Вінтер (Іспанія), Л. Головко (Росія), Р. Воглер (Англія), А. Кручіані (Італія), С. Нас онов (Росія), С. Пашин (Росія), С. Тейман (США), Д. Сілецькі (Польща), Р. Хасбендс (ООН).

Учасники протягом роботи конференції зосередилися на обговоренні таких питань: верховенство права і кримінальне правосуддя, судове санкціонування арешту особи, судовий контроль за кримінальним розслідуванням, доказування і змагальний процес, участь населення в здійсненні правосуддя, скорочене і спрощене кримінальне судочинство, альтернативи кримінальному переслідуванню.