preloader

Що вас цікавить?

У Полтаві навчали надавати якісні адміністративні послуги

12.07.2013
Адміністративні послуги

9-10 липня в Полтаві відбувся дводенний семінар-тренінг «Організація діяльності центру надання адміністративних послуг». Захід організовано ЦППР, Центром досліджень місцевого самоврядування та Полтавською міською радою


9-10 липня в Полтаві відбувся дводенний семінар-тренінг «Організація діяльності центру надання адміністративних послуг». Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Полтавською міською радою.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при міській раді.

У семінарі-тренінгу взяли участь голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко,  заступник голови правління  Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич,  координатор Координаційного центру з упровадженняекономічних реформпри Президентові України Олександр Саєнко, заступник міського голови Ольга Борисенко, заступник директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Євген Іщук, заступник начальника відділу програмного забезпечення та зв’язку департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Олексій Буняк, керівники і посадові особи підрозділів міської ради і територіальних органів державної влади у Полтавській області, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг, а також посадові особи Кременчуцької, Миргородської, Лубнівської міських рад та Хорольської, Котелевської, Зіньківської, Пирятинської, Кременчуцької  районних державних адміністрацій та Полтавської обласної державної адміністрації.

Заступник міського голови О. Борисенко, відзначила, що у міській раді зараз ведеться робота щодо вибору приміщення для ЦНАП, а також наголосила на потребах навчання персоналу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий український і зарубіжний досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку адміністративних послуг та їх технологічних і інформаційних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні