preloader

Що вас цікавить?

Розпочинається обговорення результатів оцінки громадськістю ефективності державної антикорупційної політики

20.03.2017
Запобігання корупції /
Антикорупційна експертиза

З 20 березня 2017 року результати здійсненої експертами ЦППР оцінки у вигляді окремих інформаційно-аналітичних матеріалів поетапно викладатимуться на сайті ЦППР на спеціальній сторінці «Альтернативний звіт»


Стартує обговорення результатів оцінки громадськістю ефективності державної антикорупційної політики!

У період з жовтня 2016 року по березень 2017 року колективом у складі експертів Центру політико-правових реформ (М. Хавронюк, І. Коліушко, В. Тимощук, Б. Малишев, Д. Калмиков, О. Сорока), Transparency International Україна (О. Калітенко, Я. Юрчишин) та незалежних експертів у сфері запобігання корупції (О. Лємєнов і Р. Сіверс) здійснено комплексну оцінку ефективності реалізації державної антикорупційної політики в Україні у 2016 році.

Починаючи з 20 березня 2017 року результати цієї оцінки у вигляді окремих інформаційно-аналітичних матеріалів поетапно викладатимуться на сайті Центру політико-правових реформ на спеціальній сторінці «Альтернативний звіт» для забезпечення можливості дистанційного громадського обговорення отриманих результатів у цій сфері.

Шановні колеги, просимо ознайомлюватися з цими матеріалами та надсилати свої зауваження і пропозиції щодо їх змісту на електронну адресу: kalmykov.dmytro.centr@gmail.com

Крім того, інформуємо про те, що на початку квітня 2017 року (про точну дату та місце буде повідомлено додатково) відбудеться круглий стіл, на якому планується фахове обговорення результатів проведеної оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики.

Після обговорення результатів цієї оцінки та опрацювання всіх зауважень і пропозицій, що надійдуть до авторського колективу, зазначені аналітичні матеріали будуть доопрацьовані і оформлені у вигляді Альтернативного звіту з оцінки ефективності впровадження державної антикорупційної політики. Звіт буде поширено серед усіх зацікавлених суб’єктів і розміщено у вільному доступі на сайтах Центру політико-правових реформ та Transparency International Україна.

Із щирою повагою,

авторський колектив

20 березня 2017 року