preloader

Що вас цікавить?

Вдосконалення соціальних та адміністративних послуг у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях

Донор: GIZ
Бюджет: 350315.00 UAH
Реалізація: 23-02-2017-30-04-2017

Мета

Метою проекту є оптимізація послуг та вдосконалення роботи Центрів надання адміністративних послуг та Центрів соціального захисту населення шляхом представлення персоналу цих установ нових форм та кращих практик організаційного менеджменту, відносин з клієнтами та зовнішньої координації.

Очікувані результати

1. Учасники регіональної конференції поінформовані, і деякі з них бажають взяти участь у серії тренінгів для вдосконалення ситуації.

2. Місцеві органи влади розуміють складнощі та готові взятися до роботи, щоб вирішити їх.

3. Підготовлено поглиблену тренувальну програму міжнародними та місцевими експертами.

4. В результаті отриманих знань, місцеве населення отримує всеохоплюючі та кращої якості послуги, Центри надання адміністративних послуг та Центри соціального захисту населення заощаджують суттєві ресурси завдяки новим формам організаційного та індивідуального робочого тайм-менеджменту.

В межах проекту вже проведено конференцію "Розвиток центрів надання адміністративних послуг, інтеграція соціальних послуг та допомога внутрішньо переміщеним особам" та 6 тренінгів в м.Харкові на тему "Співпраця центрів надання адміністративних послуг та управлінь праці та соціального захисту населення задля покращення якості публічних послуг".