preloader

Що вас цікавить?

Пріоритети реформ на п’ять років громадськість презентувала під час конференції у Торонто

09.07.2019
Загальні новини /
Новини ЦППР

2–4 липня в місті Торонто в Канаді відбувалася ІІІ Конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference).


2–4 липня в місті Торонто в Канаді відбувалася ІІІ Конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference).

До цього заходу представники громадянського суспільства підготували два документи – «Принципи Торонто» та «Галузеві брифи з питань реформ в Україні».

«Принципи Торонто» – це візійний документ, у якому узагальнено глобальне бачення реформ в Україні громадськими організаціями, науковцями та бізнесом на наступні п’ять років. На конференції його презентував співголова Ради РПР та директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко.

Загалом до створення «Принципів Торонто» долучилОся більше 100 експертів, проводилися регіональні консультації у Харкові, Одесі та Львові з представниками громадської спільноти, органів місцевого самоврядування, державних органів влади та академічної спільноти. 

«Галузеві брифи з питань реформ в Україні» – аналітичні документи, які деталізують мету та ключові завдання реформ у 12 сферах державної політики на наступні п’ять років. Зокрема, над ними працювали й експерти ЦППР Ігор Коліушко, Роман Куйбіда, Олександр Банчук та Антон Марчук.

У ІІІ Конференції з питань реформ в Україні 2-4 липня у Торонто взяли участь понад 800 делегатів із 31 країни: члени парламентів, представники міжнародних організацій, бізнесу, аналітичних центрів та громадянського суспільства. Центр політико-правових реформ на заході представили голова правління Ігор Коліушко та заступник голови правління Роман Куйбіда.

Більше інформації на сайті РПР.

Toronto Principles in ENG

Sectoral Policy Briefs on reforms in Ukraine in ENG