preloader

Що вас цікавить?

Підвищуємо ефективність роботи, наближаємо становлення правової держави

09.12.2014
Загальні новини /
Новини ЦППР

З кінця листопада ми почали використовувати в своїй роботі українську платформу управління проектами Worksection.com. Можливо, це перший досвід використання аналітичним центром в Україні системи управління проектами. Та й за кордоном мало хто з Think Tanks використовують такі програми


З кінця листопада ми почали використовувати в своїй роботі українську платформу управління проектами Worksection.com. Можливо, це перший досвід використання аналітичним центром в Україні системи управління проектами. Та й за кордоном мало хто з Think Tanks використовують такі програми.
 
Завдяки цій системі тепер ми зможемо більш ефективно впроваджувати наші проекти по кожному з 4-х аналітичних напрямків (конституційний, публічна адміністрація, кримінальна юстиція, судовий). На новому рівні тепер будуть планування проектів, постановка задач, контроль дедлайнів і таке інше. Менше часу буде витрачатись на пошук необхідної інформації, на комунікацію між співробітниками та контрагентами. 
 
А результатом, ми впевнені, буде те, що ми зможемо більш ефективно втілювати в життя нашу місію, а саме — впровадження інституційних реформ, здатних забезпечити утвердження демократії, верховенства права та належного урядування в Україні.
 
Дякуємо колективу Worksection.com за безкоштовне надання платформи!