preloader

Що вас цікавить?

Опубліковано перше дослідження в проекті «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України»

28.03.2013
Адміністративна реформа /
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

Завершено роботу над першим дослідженням досвіду впровадження реформ публічної адміністрації в країнах Вишеградської четвірки в рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України»


Завершено роботу над першим дослідженням досвіду впровадження реформ публічної адміністрації в країнах Вишеградської четвірки в рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України».

Це дослідження досвіду реформ публічної адміністрації в Чеській Республіці. Документ підготовлено експертами Асоціації міжнародних відносин (Asociace pro mezinárodní otázky).

Дослідження складається з таких розділів:

1. «Стан публічної адміністрації» – про структуру державного та публічного управління в Чеській Республіці, а також основні реформи за останні 20 років. Мова йде про структуру державної влади, децентралізацію та адміністративно-територіальний устрій, фінансування та дещо про контрольні повноваження.

2. «Ефективність публічної адміністрації» – про чеський досвід вимірювання та оцінки ефективності публічної адміністрації.

3. «Управління персоналом» – аналіз витратності та переваг нинішнього підходу до управління кадрами в публічній адміністрації Чеської Республіки, включаючи використання етичних кодексів.

4. «Належне врядування» – описує розвиток інформаційних технологій в адміністративних послугах та зв’язках влади з громадськістю.

З текстом дослідження можна ознайомитися на офіційній сторінці проекту.

Наразі дослідження доступне англійською та російською мовами. Фінальний збірник з документами проекту буде доступний також українською мовою.

Найближчим часом очікуємо публікацію досліджень експертів про досвід Польщі, Словаччини та Угорщини.

Проект «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Уроки для Білорусі та України» здійснюється за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (International Visegrad Fund).