preloader

Що вас цікавить?

Оприлюднено широкомасштабний звіт «Правові аналітичні центри та уряди»

26.03.2018
Загальні новини /
Новини ЦППР

Спільну роботу над порівняльним звітом ще у 2015 році розпочали аналітичний центр INPRIS (Польща), Центр політико-правових реформ та ще чотири аналітичні центри з Угорщини, Чехії, Словаччини та Молдови. У звіті висвітлені питання ролі правових аналітичних центрів у регіоні та посилення їхнього впливу на процес вироблення політики; підвищення сталості аналітичних центрів та огляд їхніх найкращих практик, а також напрацьовані рекомендації для влади


У  2015 році аналітичний центр INPRIS (Польща) запросив Центр політико-правових реформ та ще чотири аналітичні центри з Угорщини, Чехії, Словаччини та Молдови взяти участь у проекті «Правові аналітичні центри та уряд – потенціал для співпраці», який реалізовувався за фінансової підтримки Вишеградського фонду.

Проект передбачав  дослідження засад функціонування правових аналітичних центрів у шести зазначених країнах на основі фокус-груп та опитування національних експертів у таких галузях як законодавчий процес, правосуддя, права людини, правова професія, інтернаціоналізація права тощо. Також детально досліджувалися аспекти співпраці аналітичних центрів з владою, академічними колами та ЗМІ. 

Результатом спільної роботи став порівняльний звіт під назвою «Правові аналітичні центри та уряди», у якому висвітлені такі питання як роль правових аналітичних центрів у регіоні та посилення їхнього впливу на процес вироблення політики; підвищення сталості аналітичних центрів та огляд їхніх найкращих практик, а також напрацьовані рекомендації для влади.   

Завантажити звіт «Правові аналітичні центри та уряди» (англ, pdf)

З усіма виданнями ЦППР можна ознайомитися за лінком