preloader

Що вас цікавить?

Нове видання книги з тематики адміністративних послуг

28.10.2011
Адміністративні послуги

Вийшло друком друге доповнене і доопрацьоване видання практичного посібника "Центри надання адміністративних послуг: створення та організація діяльності". Завантажити посібник можна тут.


Вийшло друком нове видання практичного посібника з тематики центрів надання адміністративних послуг, підготовлене Центром політико-правових реформ за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Швейцарської Конфедерації та Фонду Фрідріха Науманна «За Свободу». Підготовку та публікацію книги було здійснено в рамках Швейцарсько-українського Проекту «Підтримка децентралізації в Україні “DESPRO”», а також «Муніципальної програми врядування та сталого розвитку».

Посібник "Центри надання адміністративних послуг: створення та організація діяльності" підготовлено колективом авторів за загльною редакцією Віктора Тимощука. До авторського колективу увійшли: Ігор Бригілевич, Степан Ванько, Віталій Загайний, Ігор Коліушко, Олексій Курінний, Валентина Стоян, Тимощук Віктор, Дітер Шиманке.

Як і попередній редакції, у другому виданні висвітлено питання, пов’язані зі створенням та організацією роботи центрів надання адміністративних послуг як кращої організаційної форми забезпечення цих послуг усім категоріям приватних осіб. В аналітичних матеріалах експертів ЦППР розкриваються питання теорії адміністративних послуг та державної політики у сфері їх надання як у період написання книги у 2009 – на початку 2010 р., так і після переформатування політичного керівництва держави впродовж 2010-2011 рр. 

Широко представлений у посібнику і вітчизняний та зарубіжний досвід утворення якісно нових форм надання послуг публічною адміністрацією. Дане доопрацьоване й доповнене видання містить оновлені найбільш актуальні матеріали щодо передових практик організації надання адміністративних послуг в містах України, з урахуванням змін і досягнень впродовж другої половини 2010 – 2011 р.

Прикладну цінність для користувачів становлять також оновлені додаткові матеріали – програмні, правові, інформаційно-аналітичні документи щодо створення і функціонування універсамів адміністративних послуг. Так, до нового видання посібника було включено в якості додатків Модельне Положення про Центр надання адміністративних послуг та Модельний Регламент Центру надання адміністративних послуг, а також зразок анкети для оцінювання якості адміністративних послуг.

Дана книга призначена для політиків, зокрема, місцевого самоврядування, а також публічних службовців усіх рівнів, експертів та інших осіб, зацікавлених у створенні зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг населенням та суб’єктами господарювання.

Завантажити посібник у форматі pdf