preloader

Що вас цікавить?

Міжнародна конференція «Прогрес реформ в Грузії, Молдові і Україні»

18.01.2016
Кримінальна юстиція /
Органи кримінальної юстиції

14 січня 2016 року Комітет із закордонних справ Європарламенту провів в Брюсселі міжнародну конференцію на тему «Прогрес реформ в Грузії, Молдові і Україні». Експерт Центру Олександр Банчук виступив з доповіддю про досягнення і виклики у реформі правосуддя і прокуратури.


14 січня 2016 року Комітет із закордонних справ Європарламенту провів в Брюсселі міжнародну конференцію на тему «Прогрес реформ в Грузії, Молдові і Україні» (першу частину див. тут – з 2:18:00). Основну увагу на цьому заході було присвячено питанням юстиції, прав людини і антикорупційної політики.
Експерт Центру Олександр Банчук виступив з доповіддю про досягнення і виклики у реформі правосуддя і прокуратури.
Також питання реформування сфери юстиції в Україні стали предметом обговорення на зустрічах в таких інституціях Європейської комісії: Департаменті юстиції, Департаменті з питань міграції і внутрішніх справ, Європейській службі зовнішньої діяльності, а також Групі підтримки України.
Представники європейських інституцій зазначали значний прогрес української влади у проведенні реформ у 2015 році та акцентували увагу на подальших необхідних кроках у реформуванні судової влади і прокуратури.
Конференція проведена за підтримки Open Society European Policy Institute у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження».