preloader

Що вас цікавить?

Центри надання адміністративних послуг: створення та організація діяльності. Практичний посібник, Видання 2-ге, доповнене і доопрацьоване


Завантажити

Редактор: Віктор Тимощук


До колективу авторів увійшли: Ігор Бригілевич, Степан Ванько, Віталій Загайний, Ігор Коліушко, Олексій Курінний, Валентина Стоян, Тимощук Віктор, Дітер Шиманке. Як і у Центри надання адміністративних послуг, у другому виданні висвітлено питання, пов’язані зі створенням та організацією роботи центрів надання адміністративних послуг як кращої організаційної форми забезпечення цих послуг усім категоріям приватних осіб. У посібнику розкриваються питання теорії адміністративних послуг та державної політики у сфері їх надання як у період написання книги у 2009 — на початку 2010 р., так і після переформатування політичного керівництва держави впродовж 2010-2011 рр. Дане видання містить оновлену інформацію щодо кращих практик організації надання адміністративних послуг в містах України, з урахуванням змін і досягнень впродовж другої половини 2010–2011 р. До нового видання посібника було включено в якості додатків Модельне Положення про Центр надання адміністративних послуг та Модельний Регламент Центру надання адміністративних послуг, а також зразок анкети для оцінювання якості адміністративних послуг.

Книга адресується політикам, насамперед місцевого самоврядування, а також публічним службовцям усіх рівнів, експертам та іншим особам, зацікавленим у створенні зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг громадянами та суб’єктами господарювання.

Це видання здійснене завдяки Швейцарсько-українському Проекту «Підтримка децентралізації в Україні “DESPRO”» та «Муніципальної програми врядування та сталого розвитку», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації.


Вам може бути цікаво