preloader

Що вас цікавить?

Дайджест за травень 2019

31.05.2019

Заходи, Аналітика, новини від експертів, заяви, законопроекти, конкурси та інфографіки від Центру політико-правових реформ за травень 2019
Публічні заходи

1.

13 травня у ВРУ відбулося  обговорення законопроекту 9456 «Про адміністративну процедуру». Над ним працювала робоча групи при Міністерстві юстиції України, до складу якої ввійшли експерти ЦППР Ігор Коліушко та Віктор Тимощук.


2.

16 травня у ВРУ відбувся прес-брифінг, під час якого народні депутатки Оксана Сироїд, Світлана Заліщук, Олена Сотник та експерта ЦППР Юлія Кириченко закликали парламентарів ухвалити в першому читанні законопроект про всеукраїнський референдум #2145а.


3.

21 травня відбувся завершальний тренінг про складання та подання скарги на прокурора до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Тренери Олександр Банчук, Сергій Гриненко, Євген Крапивін, Володимир Петраковський та Злата Симоненко допомогли учасникам розібратися, що таке Кваліфікаційно-дісциплінарна комісія прокурорів та як правильно підготувати скаргу.


4.

24 травня в Дніпрі відбувся семінар-тренінг «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою і громадянами».
Новини від експертів
Аналітика


  • Висновок щодо підсудності кримінальних проваджень Вищому антикорупційному суду
  •  Висновок громадської антикорупційної експертизи щодо Закону України «Про Конституційний Суд України»
  •  Політичний аналіз подій 29 квітня – 6 травня 2019 року
  •  Політичний аналіз подій 6–13 травня 2019 року
  •  Політичний аналіз подій 13–20 травня 2019 року
  •  Політичний аналіз подій 20–27 травня 2019 року


Анонси


18 червня експерти ЦППР Юлія Кириченко та Богдан Бондаренко завітають до Чернігова, щоб розповісти про історію запровадження, особливості підготовки, подання та розгляду конституційної скарги, а також, як уникнути типових помилок при її складанні.  Реєстрація до 14 червня.

Підготувала стажерка ЦППР
Софія Кобченко