preloader

Що вас цікавить?

Дайджест за березень 2019

31.03.2019

Заходи, Аналітика, новини від експертів, заяви, законопроекти, конкурси та інфографіки від Центру політико-правових реформ за березень 2019
Заходи

1.

28 лютого – 1 березня у Києві відбувся тренінг з інтеграції адміністративних послуг до ЦНАП за участі експертів ЦППР Віктора Тимощука та Євгена Школьного.


2.

1 березня у Дніпрі відбувся семінар «Як написати скаргу на прокурора до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів» за участі експерта ЦППР Олександра Банчука та експертів Мережі UPLAN.


3.

6 березня експерт ЦППР Олександр Банчук узяв участь в експертному обговоренні «Державне бюро розслідувань: коли побачимо результати?».


 


4.

18 березня відбулося експертне обговорення «Забезпечення незалежності КСУ: необхідні кроки» за участі експертів ЦППР Ігоря Коліушка та Юлії Кириченко.


5.

22 березня у Львові відбувся семінар «Як написати скаргу на прокурора до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів» за участі експерта ЦППР Олександра Банчука та експертів Мережі UPLAN


6.

22 березня експерт ЦППР, співголова Ради РПР Юлія Кириченко виступила на обговоренні до 5-річчя діяльності Реанімаційного пакету реформ.


7.

27 березня у Харкові відбувся семінар «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою та громадянами» за участі експертів ЦППР Ігоря Коліушка, Віктора Тимощука, Євгена Школьного та експертів Мережі UPLAN.


Анонси


  • Презентація аналітичного огляду «Кваліфікаційне оцінювання суддів 2016–2018: проміжні результати» (5 квітня, м. Київ)
  •  Презентація дослідження «Судочинство» в окремих районах Сходу України (аналітичний огляд ситуації на окупованому Донбасі у 2014-2018 роках)» (9 квітня, м. Київ)
  •  Міжнародний круглий стіл «Конституційна реформа: рекомендації для України через погляд Грузії» (11 квітня, м. Тбілісі, Грузія)
  •  Семінар «Як написати скаргу на прокурора до КДКП» (12 квітня, м. Харків)