preloader

Що вас цікавить?

20 досягнень Східного Партнерства до 2020 року: поступ України у сфері правосуддя

30.09.2019
Судівництво /
Судова реформа

Експерти ЦППР проаналізували поступ України у виконанні цілей Східного Партнерства у судовій сфері. 


У дослідженні проаналізовано стан виконання цілей п. 10 «Реалізація ключових реформ у сфері правосуддя» Пріоритету ІІ «Посилення інституцій та належного врядування» документа «Східне Партнерство – 20 очікуваних досягнень до 2020 р.: фокусуючись на головних пріоритетах та реальних результатах».

Зокрема, автори зосередилися на таких питаннях, як добір суддів та прокурорів, діяльність дисциплінарних органів, функціонування системи безоплатної правової допомоги, навчання працівників судової системи, ефективність розгляду цивільних та кримінальних справ тощо. Окрім аналізу стану виконання кожної із згаданих цілей, також підготовлено рекомендації для її досягнення. 

Документ було презентовано під час міжнародної конференції «Суддівське врядування в країнах Східного партнерства: Україна, Грузія, Молдова», яка відбулася в Одесі 13 вересня. 

Завантажити українською мовою. 
Завантажити англійською мовою. 

20 ДОСЯГНЕНЬ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА ДО 2020 РОКУ: ПОСТУП УКРАЇНИ У СФЕРІ ПРАВОСУДДЯ from Centre of Policy and Legal Reform

Видання підготовлено Центром політико-правових реформ  за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».