preloader

Що вас цікавить?

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських есе «Європейський вектор конституційної і судової реформ»

20.06.2014
Судівництво /
Судова реформа

Центр політико-правових реформ у рамках проекту «Спідометр “Україна – ЄС”: конституційна і судова реформи» оголошує Конкурс студентських есе “Європейський вектор конституційної і судової реформ”


 
 
 
 
 
 
 
Центр політико-правових реформ
у рамках проекту
«Спідометр “Україна – ЄС”:
конституційна і судова реформи»,
фінансованого Європейським Союзом,
оголошує
 
Конкурс студентських есе
«Європейський вектор
конституційної і судової реформ»

Завдяки студентським мирним «євромайданам», які на межі 2013 – 2014 років переросли у загальносуспільне повстання проти корумпованого режиму та системних порушень прав людини, відкрився шлях до глибоких реформ.

21 березня 2014 р. Україна підписала політичну частину Угоди про асоціацію України та ЄС. На порядку денному ключовими стали конституційна і судова реформи, без яких важко розраховувати на поступ в усіх інших сферах.

Запропонуй своє бачення того, як вони мають відбутися, як утілити в Україні європейські стандарти ефективної влади, верховенства права та прав людини. Розкажи, у якій країні ти хочеш жити і як цього досягти. Стань автором цих реформ!

Якщо ти студент з активною життєвою позицією, запрошуємо тебе взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських есе «Європейський вектор конституційної і судової реформ».

На переможців чекає не лише грошова винагорода (6 тис., 4 тис. і 2,5 тис. грн. відповідно за перше, друге і третє місця), оприлюднення роботи, а й можливість пройти стажування в провідному аналітичному центрі, аби з нашою допомогою втілити свої ідеї у життя.
Для участі у конкурсі підготуй та подай творче есе на обрану тобою тему в рамках однієї з таких тематик:

• «Конституційна реформа в Україні: євроінтеграційний вимір»

• «Реформа судівництва і прокуратури в Україні: як утілити євростандарти».

Обсяг есе – до 8 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman, кегель 14 pt з інтервалом 1,5 між рядками, з відступами від країв аркуша по 2 см зліва та згори і по 1,5 см знизу та справа. У разі використання літератури та інших джерел посилання на них обов’язкове.

Роботи приймаються до 15 червня 2014 р. на електронну адресу centre@pravo.org.ua. У темі листа потрібно вказати «Конкурс есе», а в тексті листа – зазначити коротку інформацію про учасника конкурсу (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, назва вищого навчального закладу та факультету, курс, контактна інформація).
Переможців конкурсу обере експертне журі. Результати конкурсу буде повідомлено до 30 червня 2014 р. на сайті www.pravo.org.ua.
Якщо тобі потрібна додаткова інформація, звертайся за адресою taniaruda@gmail.com до експерта Центру Тетяни Рудої.