preloader

Що вас цікавить?

З Днем Конституції, Україно!

28.06.2017
Конституціоналізм /
Конституційний Суд

Команда Центру політико-правових реформ щиро вітає українців із цим важливим державним святом та пропонує до ознайомлення аналітичний звіт та статтю "Я і КонституціЯ"


28 червня 1996 року ми отримали нашу Конституцію – суспільну угоду між громадянами. Саме вона мала стати підґрунтям подальшої розбудови української держави згідно з кращими традиціями демократії та незалежності. Майбутнє України залежить від того, в якій мірі ми всі розуміємо Конституцію нашої держави та дотримуємось її положень: це стосується і представників вищої державної влади, і кожного з нас.

Ми знаємо, що, реформуючи сьогодні нашу державу, ми прямуємо до європейських цінностей, і впевнені: наша Конституція – це той непорушний установчий договір, який не можна ігнорувати в тій мірі, в якій це відбувається наразі. Ми віримо, що зможемо побудувати країну, в якій поважають закон і знають, що він захищає кожного громадянина. І ми до цього йдемо вже 21-ий рік поспіль.

Зі святом, Україно! З Днем Конституції! 

Стаття, яка дає розуміння кожному, навіщо потрібна Конституція, і як корисно її знати, – "Я і КонституціЯ" (pdf).

В День Конституції також актуально ознайомитися і з аналітичним звітом щодо Конституційного Суду – "Паралізований вартовий: як зробити Конституційний Суд справді незалежним" (pdf).