preloader

Що вас цікавить?

Як покращити роботу центрів надання адміністративних послуг навчали на Херсонщині

22.04.2014
Адміністративні послуги

16-17 квітня в Херсоні відбувся семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг»


16-17 квітня в Херсоні відбувся семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Херсонською міською радою.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Херсонській міській раді.

У семінарі-тренінгу взяли участь в. о. міського голови, секретар міської ради Володимир Миколаєнко, заступникголови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук,  заступник голови правління  та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич,  заступник директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Євген Іщук,  заступник начальника відділу програмного забезпечення та зв’язку департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Олексій Буняк, керівники і посадові особи структурних підрозділів Херсонської міської ради,керівники і адміністратори ЦНАП Каховської, Новокаховської, Голопристанської міських радах,службовці 5 територіальних органів державної влади і 8 районних державних адміністрацій Херсонської області, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг.

Відкрив семінар в. о. міського голови Херсона, секретар міської ради Володимир Миколаєнко. Він наголосив, що завдання органів місцевої владизабезпечити доступність і зручність в отриманні послуг. Це демонструє рівень поваги до громадян. Херсонський ЦНАП відкритий у грудні і працює відповідно до поставлених завдань та на даний час надає понад 100 адміністративних послуг.

Експерти громадських організацій та посадовці Вінницької міської ради представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару, та надали відповіді на запитання учасників заходу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.