preloader

Що вас цікавить?

В Івано-Франківську 23 березня 2017 року відбувся брейн-ринг "Референдум"

24.03.2017
Конституціоналізм /
Конституційна реформа

ЦППР спільно з IFES Ukraine та Юридичним інститутом ПНУ ім. В. Стефаника провели інтелектуальне змагання серед студентів


23 березня 2017 року в Івано-Франківську Центр політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундації виборчих систем (IFES) та Юридичним інститутом ПНУ ім. В. Стефаника провели студентське змагання з брейн-рингу, де учасники ознайомилися з найкращими європейськими практиками проведення референдумів та осягнули всю важливість законодавства, що їх регламентує. 

Наш Центр політико-правових реформ вітає команду 'Ad glorium' ("До перемоги"), яка здобула перше місце в інтелектуальній битві. Насправді чудово, що в нашій країні є така талановита молодь! 

Також висловлюємо вдячність усім учасникам, що долучилися до нашого брейн-рингу. Ви – молодці, ми приємно вражені вашою обізнаністю з багатьох питань! 

На окрему подяку заслуговують і наші регіональні партнери, які взяли участь в організації змагання з брейн-рингу та в його безпосередньому проведенні. Дякуємо за допомогу! 

 

 

Переглянути всі фото з брейн-рингу в Івано-Франківську 

 

Змагання організовано за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британї в Україні.