preloader

Що вас цікавить?

У Житомирі обговорювали проблематику вдосконалення діяльності ЦНАП

15.07.2014
Адміністративні послуги

10-11 липня відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг» для представників ЦНАП міст та районів Житомирської області


10-11 липня відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг» для представників центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) міст та районів Житомирської області.

Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів), Житомирською міською радою та Житомирською обласною державною адміністрацією.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи ЦНАП.

В роботі семінару взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, заступник голови правління та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як, начальник відділу інформаційних технологій апарату Волинської ОДА Андрій Конрад, керівники і службовці структурних підрозділів Житомирської ОДА, посадовці Житомирської міської ради, заступники голів, керівники і адміністратори ЦНАП 22 районних державних адміністрацій Житомирської області, службовці 4 територіальних органів державної влади та посадовці 3 міст обласного підпорядкування.

Відкриваючи роботу семінар-тренінгу начальник ЦНАП м. Житомира і директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Янченко Зінаїда Борисівна відзначила важливість і необхідність проведення такого заходу для вдосконалення діяльності ЦНАП в області.

Експерти громадських організацій та посадовці Луцької міської ради і службовці Волинської ОДА представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару та надали відповіді на запитання учасників заходу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх інформаційних і технологічних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.