preloader

Що вас цікавить?

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про Державне бюро розслідувань

16.04.2014
Кримінальна юстиція /
Кримінальне право

Цей проект розроблено у 2013-2014 роках Центром політико-правових реформ і внесено на заміну проекту з аналогічним номером, зареєстрованого у серпні 2013 року


10 квітня 2014 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про Державне бюро розслідувань (реєстр. № 3042-д, народні депутати України Кожем’якін А.А., Паламарчук М.П., Васильєв Г.А.).

Цей проект розроблено у 2013-2014 роках Центром політико-правових реформ і внесено на заміну проекту з аналогічним номером, зареєстрованого у серпні 2013 року тими ж народними депутатами України.

Проектом Закону про Державне бюро розслідувань в редакції від Центру політико-правових реформ пропонується створити цей орган як спеціальний орган досудового розслідування виключно злочинів із визначеними законом ознаками корупції, найвищими службовими особами держави, суддями і прокурорами, а також злочинів катування, вчинених працівниками правоохоронних органів.

Текст законопроекту і пояснювальної записки до нього, в якій викладено концепцію пропонованих змін, знаходиться за цією адресою