preloader

Що вас цікавить?

У Сумах посадовці вдосконалювали навики щодо надання адміністративних послуг

23.09.2013
Адміністративні послуги

18-19 вересня в Сумах відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення  діяльності центру надання адміністративних послуг»


18-19 вересня в Сумах відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення  діяльності центру надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Сумською міською радою.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) при міській раді та в районах області.

У семінарі-тренінгу взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук,  заступник голови правління  та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич,  заступник директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Євген Іщук,  заступник начальника відділу програмного забезпечення та зв’язку департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Олексій Буняк, керівник ЦНАП м. Суми, керівники і посадові особи підрозділів міської ради і територіальних органів державної влади у Сумській області, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг, а також посадові особи районних державних адміністрацій та Сумської обласної державної адміністрації.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.