preloader

Що вас цікавить?

У Київській ОДА обговорювали питання надання адміністративних послуг

18.12.2014
Адміністративні послуги

Захід організовано Центром політико-правових реформ (м. Київ), Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Київською обласною державною адміністрацією.


17 грудня в приміщенні Київської ОДА відбувся семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ (м. Київ), Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Київською обласною державною адміністрацією.

Метою заходу було обговорення шляхів покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у містах та районах Київської області та виконання розпорядження КМУ № 523 від 16.05.2014 щодо надання послуг ЦОВВ у ЦНАП.

В роботі семінару взяли участь заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА Тетяна Ревенко, заступник голови правління та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карпяк, керівники і адміністратори ЦНАП 23 районних державних адміністрацій області, керівники і службовці 3 територіальних органів державної влади та посадовці 12 міст обласного підпорядкування.

Відкриваючи роботу семінар-тренінгу, заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА, відзначила актуальність заходу і важливість роботи, яку зараз проводять районні державні адміністрації і міські ради для того, щоб ЦНАП запрацювали.

Завданням заходу було обговорення питань та проблем діяльності ЦНАП взагалі та з урахуванням досвіду ЦНАП м. Луцька.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію щодо вдосконалення законодавства з адміністративних послуг, відповіді на проблемні питання взаємовідносин ЦНАП і органів державної влади, виробили практичні підходи щодо формування переліку послуг та застосування інформаційних і технологічних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.