preloader

Що вас цікавить?

Тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу (Дніпро, 10-12 червня 2016 р.)

31.05.2016
Публічна адміністрація /
Децентралізація

10-12 червня 2016 року в Дніпрі відбудеться тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливу на владу.
Найкраща пропозиція для всіх, хто прагне розібратися у реформі децентралізації, можливостях самоорганізації громадян, питаннях впливу на рішення місцевої влади.


10-12 червня 2016 року в Дніпрі відбудеться тренінг щодо посилення спроможності громадських інституцій впливу на владу.

Найкраща пропозиція для всіх, хто прагне розібратися у реформі децентралізації, можливостях самоорганізації громадян, питаннях впливу на рішення місцевої влади.

Центр політико-правових реформ, за підтримки Посольства Нідерландів в Україні протягом квітня-червня 2016 року організовує серію навчальних тренінгів щодо посилення спроможності громадських інституцій впливати на владу в містах: Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро.

На тренінгу будемо радитися та дискутувати щодо таких питань:
1) як розвивати самоорганізацію громадян і впливати на рішення місцевої влади, як і для чого сприяти реформі децентралізації;
2) як змінюється діяльність місцевого самоврядування в умовах децентралізації, як сприяти організації надання адміністративних послуг у громадах;
3) які зміни нас чекають в організації районного рівня публічної влади, як моніторити діяльність поліції та державних інспекцій і впливати на їх реформування;
4) як моніторити діяльність судів і прокуратури та сприяти їх реформуванню;
5) як знаходити корупціогенні фактори в актах органів місцевого  самоврядування та попереджати корупцію в їх діяльності.

П’ятий і останній тренінг в рамках проекту відбудеться у Дніпрі 10-12 червня 2016 року та зорієнтований на учасників з Дніпра, Запоріжжя, Дніпродзержинська, Кривого рогу, Маріуполя і Кіровограда.

Хто може взяти участь?

Участь у заході можуть взяти представники громадських організацій та інші громадські активісти, які працюють у сфері посилення спроможності інститутів громадянського суспільства впливати на місцеву владу та впроваджувати реформи в політико-правовій сфері.
Для подання заявки  на участь у навчанні потрібно заповнити онлайн-анкету за цим посиланням: https://docs.google.com/a/pravo.org.ua/forms/d/17Mro2X31HobH-lg9Skyjh6V_U3V9Lrp7U9eJKI8m9mE/viewform?edit_requested=true&fbzx=2680248533026714000#responses

Кінцева дата подання заявок – 7 червня 2016 року, 14.00.
Для участі у тренінгу буде відібрано не менше 4 осіб з цільових міст. Відбір учасників буде проводитися за результатами аналізу поданої заявки.
Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
Робоча мова – українська.
У травні-червні 2016 року вже були проведені чотири  тренінги для  східних та південних регіонів України.
Також в рамках проекту планується надання громадським організаціям мікрогрантів для реалізації місцевих ініціатив.

Контактна особа: Тетяна Близнюк blyzniuk@pravo.org.ua

Проект здійснює Центр політико-правових реформ за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Більше можна дізнатись на сайті: https://pravo.org.ua/