preloader

Що вас цікавить?

Світові аналітичні центри: хто отримав 5 зірок прозорості у 2018 році? – міжнародний рейтинг

17.07.2018
Загальні новини /
Новини ЦППР

У 2018 р. Центр політико-правових реформ досягнув найвищого рейтингу фінансової прозорості – п'ять зірок за версією міжнародної некомерційної ініціативи Transparify (Грузія). Оцінено майже 100 аналітичних центрів як такі, що мають високий рівень прозорості у сфері розкриття фінансової інформації. До фінального списку цього року увійшли 67 аналітичних центрів із 5-ти зірками за прозорість, з них 6 аналітичних центрів – з України


 

У 2018 році Центр політико-правових реформ досягнув найвищого рейтингу фінансової прозорості – п'ять зірок за версією міжнародної некомерційної ініціативи Transparify (Грузія). Такого високого рівня ЦППР досягає не вперше, у 2016 році Центр вже показував аналогічно високий результат.

 

Доктор Ханс Гутброд, виконавчий директор Transparify, зазначив в офіційному прес-релізі: "Збільшення кількості прозорих аналітичних центрів за останні п'ять років свідчить, що фінансова прозорість стає нормою серед висококласних інституцій в усьому світі".

 

Transparify оцінила майже 100 аналітичних центрів як такі, що мають високий рівень прозорості у сфері розкриття фінансової інформації. До фінального списку 2018 року увійшли 67 аналітичних центрів із 5-ти зірками за прозорість, з них 6 аналітичних центрів – з України.

 

Додатково: Організації отримують п'ять зірок за абсолютну прозорість у своєму фінансуванні. Вони дозволяють громадянам, які беруть участь у заходах, легко дізнатися, хто підтримує їхню роботу та конкретні проекти. Такі організації є прикладами успішної діяльності у своїй сфері. Як вони інформують про своє фінансування, донорів та проекти?  Це можна зробити, посилаючись на своїх прихильників; надаючи фінансування; підкреслюючи специфіку проекту та основне фінансування, в ідеалі вказуючи тривалість проекту; оприлюднюючи цю інформацію таким чином, щоб вона була доступна за кілька кліків з головної сторінки сайту.

 

Щоб прочитати повний звіт Transparify, перейдіть за посиланням. У звіті оцінені 92 аналітичні центри з 24 країн світу.  

 

У звіті про діяльність Центру політико-правових реформ за 2017 рік можна ознайомитися з: проектами, бюджетом надходжень, джерелами фінансування та видатками.