preloader

Що вас цікавить?

Службовці райдержадміністрацій Тернопільщини вивчали способи поліпшення якості адміністративних послуг

20.06.2014
Адміністративна реформа /
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

17-18 червня 2014 року в Тернополі відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг»


17-18 червня 2014 року в Тернополі відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг».

Захід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування та Тернопільською обласною державною адміністрацією.

Метою заходу було опрацювання проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у містах та районах Тернопільської області.

В роботі семінару взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, заступник голови правління Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як, заступник керівника апарату Волинської обласної державної адміністрації Роман Матвійчук, керівники і службовці структурних підрозділів Тернопільської ОДА, посадовці Тернопільської міської ради, заступники голів, керівники і адміністратори ЦНАП 17 районних державних адміністрацій Тернопільської області, службовці 3 територіальних органів державної влади – головного управління Державної міграційної служби, головного управління юстиції Мін’юсту, головного управління Держземагентства.

Відкрила семінар-тренінг директор департаменту економічного розвитку Тернопільської облдержадміністрації Галина Воляник, яка підкреслила, що на сьогодні в Тернопільській області діє 18 центрів надання адміністративних послуг в 17 районах та місті Тернополі, які створені, перш за все, для зручності громадян за принципами – прозоро, чітко, зрозуміло. Однак ще є багато питань щодо організації їх роботи. Переконана, що такий захід допоможе учасникам отримати необхідні знання, вміння і навики, оскільки поєднує і теоретичну, і практичну частини.

Експерти громадських організацій та посадовці Луцької міської ради і службовці Волинської ОДА представили презентації за темами, які були передбачені програмою семінару та надали відповіді на запитання учасників заходу. Також поділитися власним досвідом організації ЦНАП змогли і представники Тернопільщини, зокрема з райдержадміністрацій Чортківського і Тернопільського районів.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий український і зарубіжний досвід надання адміністративних послуг, а також удосконалили навики щодо складання переліку адміністративних послуг для ЦНАП та їх інформаційних і технологічних карток. Особлива увага під час заходу приділялася шляхам реалізації Розпорядження Кабінету Міністрів України №523 від 16 травня 2014 року, яким затверджено Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які мають надаватися через ЦНАП.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.