preloader

Що вас цікавить?

Результати Проекту ЄС «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади»

22.05.2018
Центри надання адміністративних послуг /
Адміністративні послуги /
Адміністративні послуги

Опубліковано результати Проекту ЄС «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», реалізованого за участю ЦППР у Волинській, Львівській та Рівненській областях. За 2 роки вдалося створити або модернізувати 15 ЦНАП, інтегрувати нові послуги та підготувати персонал. Ознайомитися з результатами та фінансовими показниками можна у збірнику


Пропонуємо ознайомитися з результатами Проекту ЄС «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», що був реалізований за участю ЦППР у Волинській, Львівській та Рівненській областях.

Протягом реалізації Проекту вдалося створити або модернізувати 15 ЦНАП (в тому числі, 4 ЦНАП в ОТГ), ефективно реалізувати заходи з планування та організації модернізації, інтеграції нових послуг у ЦНАП, підготовки персоналу ЦНАП, консультування представників ЦНАП у процесі їх модернізації.

Загальна площа модернізованих приміщень ЦНАП становить більше 3,5 тисяч м2. Але головне – у них суттєво розширені переліки послуг. Отже, ознайомитись з результатами, в т.ч. фінансовими показниками, можна у збірнику.

Завантажити збірник (укр, pdf)