preloader

Що вас цікавить?

Посадовці центрів надання адміністративних послуг удосконалювали свою роботу у Запоріжжі

05.12.2014
Адміністративні послуги

3-4 грудня у Запоріжській ОДА відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг».


      

Захід організовано Центром політико-правових реформ (м.Київ), Центром досліджень місцевого самоврядування (м.Львів) та Запорізькою обласною державною адміністрацією.

Метою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у містах та районах Запорізької області та виконання розпорядження КМУ № 523 від 16.05.2014 щодо надання послуг ЦОВВ у ЦНАП.

В роботі семінару взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук,  заступник голови правління  та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич,  директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку»Лариса Карпяк, заступник керівника апарату Волинської ОДА Роман Матвійчук,  керівники і службовці структурних підрозділів Запорізької ОДА,заступники голів, керівники і адміністратори ЦНАП  20 районних державних адміністрацій Запорізької області,керівники і службовці 4 територіальних органів державної влади та посадовці 4 міст обласного підпорядкування.

Відкриваючи роботу семінар-тренінгу, перший заступник голови ОДА Григорій Самардак звернувся до присутніх:«Ми вже третій місяць працюємо над вдосконаленням роботи центрів надання адмінпослуг в області. Сподіваюся, що  завдяки цьому семінару ви отримаєте вичерпні відповіді на всі ваші запитання. Наше головне завдання на сьогодні – вибудувати роботу таким чином, щоб у результаті діяльності центрів, люди завжди мали можливість швидко отримати якісні послуги».

Експерти громадських організацій та посадовці Луцької міської ради і службовці Волинської ОДА представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару та надали відповіді на запитання учасників заходу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх інформаційних і технологічних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.