preloader

Що вас цікавить?

Поліцейська діяльність орієнтована на громаду, в Європі: теорія та практика

29.03.2015
Кримінальна юстиція /
Органи кримінальної юстиції

Запрошуємо вас ознайомитися із нашим новим посібником «Поліцейська діяльність орієнтована на громаду, в Європі: концепції, теорія та практика».


Європейська мережа попередження злочинності (EUCPN) презентувала посібник «Поліцейська діяльність орієнтована на громаду, в Європі: концепції, теорія та практика».

Публікація підготовлена до видання українською мовою експертами Центру політико-правових реформ та видана за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та Міністерства внутрішніх справ України.   

Це другий посібник, опублікований Секретаріатом EUCPN, присвячений основній темі, на якій була зосереджена увага під час головування Кіпру в ЄС, – темі поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду.

Ця тема представлена і досліджена за допомогою чотирьох різних способів: теоретичний аналіз, за яким іде огляд даних, отриманих від держав-учасниць ЄС про організацію поліції, орієнтованої на громаду; потім наводяться результати докладного обговорення цієї теми на двох круглих столах, з яких один стосувався ролі поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, у попередженні радикалізації, що є важливим і пріоритетним для Європи питанням; а насамкінець наводиться інформація про проекти, які боролися за Європейську нагороду за попередження злочинності (ECPA) і є зразками передової практики в Європі.

Посібник