preloader

Що вас цікавить?

Опубліковано науково-практичний коментар до Закону України «Про запобігання корупції»

11.04.2018
Запобігання корупції /
Стратегія, законодавство і коментарі

Здійснено роз’яснення положень Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 р. Розраховано на працівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, суддів, державних службовців, посадових осіб, адвокатів, представників громадськості, які беруть участь в заходах щодо запобігання корупції. Також до уваги осіб, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства


Коментар розрахований на працівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, суддів, працівників інших державних органів, які здійснюють заходи щодо запобігання корупції, державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, інших осіб, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства, а також адвокатів, представників громадянського суспільства, які беруть участь в заходах щодо запобігання корупції.

Праця підготовлена фахівцями ЦППР (Микола Хавронюк, Олександр Банчук, Олена Сорока) у співпраці з провідними юристами-науковцями (Олександр Дудоров, Василь Луцик, Віталія Попович).

Завантажити текст можна тут