preloader

Що вас цікавить?

Омбудсман делегувала Олександра Банчука до складу поліцейської комісії

23.09.2015
Кримінальна юстиція /
Органи кримінальної юстиції

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо включення до складу поліцейської комісії апарату центрального органу управління поліції двох представників громадськості.


Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо включення до складу поліцейської комісії апарату центрального органу управління поліції двох представників громадськості. Це – виконавчий директор всеукраїнської неурядової організації «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» Вадим Пивоваров і експерт Центру політико-правових реформ, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України Олександр Банчук.

Про це повідомляється на сайті Уповноваженого ВР з прав людини.

Валерія Лутковська у своєму листі  зазначила, що рекомендовані нею представники громадськості мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет. За словами Уповноваженого, протягом декількох років тісної співпраці з Офісом Омбудсмана вказані експерти показали себе як безумовні лідери, фахівці своєї справи, які докладають значних зусиль для підвищення гарантій захисту прав громадян в Україні.

Як відомо, відповідно до Закону України «Про національну поліцію» в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії з метою забезпечення прозорого конкурсу та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання.