preloader

Що вас цікавить?

Круглий стіл щодо місцевого самоврядування у Львові

14.11.2014
Адміністративна реформа /
Публічна адміністрація /
Адміністративно-територіальний устрій

Запрошуємо представників громадських організацій Західної України на круглий стіл «Громада: жити по-новому. Втілення перших кроків реформи місцевого самоврядування», який організовуємо разом із нашим партнером ЦДМС 20 листопада у Львові


20 листопада 2014 року у Львові відбудеться круглий стіл «Громада: жити по-новому. Втілення перших кроків реформи місцевого самоврядування».

Запрошуємо до участі у заході представників громадських організацій Західної України.

Захід організовує Центр політико-правових реформ (м. Київ) спільно з Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів).

Місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича, 1, готель «Жорж».

Час проведення: 10.00 – 17.00

Основними завданнями заходу є громадське обговорення кроків, які вже зараз можуть робити територіальні громади та органи місцевого самоврядування для втілення політики децентралізації та активізація представників громадських організацій для їх впливу на даний процес.

Для учасників заходу забезпечується: харчування (кава-брейк, обід) та компенсація вартості проїзду (за тарифом поїзд/купе або автобус), за умови своєчасного підтвердження участі та отримання підтвердження реєстрації, а також надання організаторам копії або оригіналу проїзних документів.

Реєстрація для участі у заході здійснюється за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1X5yfe6qHh2DNTHdhBl-PHWVBAQayOL93TjfgwJVlPIg/viewform

Підтвердження участі у заході буде надіслано на вказану Вами електронну пошту.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном 032-235-68-48, а також електронною поштою centredms@gmail.com.

Захід проводиться в рамках виконання проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: уроки для України та Білорусі»