preloader

Що вас цікавить?

Книга "Путівник по реформах"

20.07.2017
Загальні новини /
Новини ЦППР

Уряд взяв на себе зобов’язання провести 62 реформи та закріпив це у Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020». Провівши опитування, ГО «Інтерньюз-Україна» обрала 17 реформ, які найбільше турбують суспільство, та проаналізувала підґрунтя, поточний перебіг та головні «зради» і «перемоги» кожної з них. У написанні книги також взяли участь члени правління ЦППР 


Уряд взяв на себе зобов’язання провести 62 реформи та закріпив це у Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020». Провівши опитування, ГО «Інтерньюз-Україна» обрала 17 реформ, які найбільше турбують суспільство, та проаналізувала підґрунтя, поточний перебіг та головні «зради» і «перемоги» кожної з них.

Путівник по реформах проведе вас маленькою, але дуже важливою частиною історії української держави. Історією боротьби за свободу, національну ідентичність, економічну і територіальну незалежність, загальнолюдські права та свободи.

Читайте цей Путівник, аби знати не лише те, що Уряд має зробити для нас українців, але й те, що ми самі маємо зробити для своєї держави.

Путівник по реформах — це також і інформаційно-аналітичний сайт reformsguide.org,ua, на якому ви можете переглянути онлайн усі матеріали щодо реформ. 

У написанні книги  “Путівник по реформах” також взяли участь провідні експерти України, в тому числі і члени правління Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко, Роман Куйбіда та Микола Хавронюк. 

Завантажити повну версію видання (ukr, pdf)