preloader

Що вас цікавить?

Експерти ЦППР взяли участь у засіданні Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

23.05.2014
Кримінальна юстиція /
Органи кримінальної юстиції

Під час засідання розглядалось питання підготовки проекту Закону України “Про прокуратуру” (реєстр. № 3541) до другого читання


21 травня експерти ЦППР Олександр Банчук і Микола Хавронюк взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Під час засідання розглядалось питання підготовки проекту Закону України “Про прокуратуру” (реєстр. № 3541) до другого читання.

В обговоренні взяли участь народні депутати України – члени Комітету, а також Перший заступник Генерального прокурора України Микола Голомша, представник Генерального секретаря Ради Європи Йерун Шоккенброек, представники окремих іноземних посольств, міжнародних і громадських організацій.

У своєму виступі Микола Хавронюк закликав членів Комітету підтримати проект, врахувавши під час підготовки проекту до другого читання усі пропозиції Венеціанської комісії, узгодивши законопроект з відповідними антикорупційними законами, а також зважено вирішивши питання соціального захисту прокурорів.

За підсумками обговорення члени Комітету прийняли рішення розглянути порівняльну таблицю до проекту Закону України “Про прокуратуру” (реєстр. № 3541) на засіданні Комітету 4 червня 2014 року з урахуванням висловлених на сьогоднішньому засіданні зауважень і пропозицій та подати проект на розгляд Верховної Ради України 19 червня 2014 року.