preloader

Що вас цікавить?

Експерти ЦППР взяли участь у семінарі "Шляхи реформування пост-радянських держав, захоплених олігархічними структурами"

28.10.2016
Загальні новини /
Новини ЦППР

Українське експертне середовище накопичило значний досвід реформування, що вже дозоляє ділитися ним з іншими країнами. Експерти Центру презентували ідеї та результати українських реформ в конституційній сфері, сферах публічної адміністрації, правосуддя і прокуратури.    


Експерти Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, Віктор Тимощук, Роман Куйбіда та Олександр Банчук взяли участь в семінарі «Шляхи реформування пост-радянських держав, захоплених олігархічними структурами», який відбувався з 19 до 27 жовтня в місті Прага. Семінар проводила чеська організація «Prague Civil Society Centre».

Українські фахівці протягом заходу представляли досвід участі громадськості в реформування державних інституцій з представниками з Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану і Киргизстану.

На переконання представників «Prague Civil Society Centre» українське експертне середовище накопичило значний досвід реформування, що вже дозоляє ділитися ним з іншими країнами.

Експерти Центру презентували ідеї та результати українських реформ в конституційній сфері, сферах публічної адміністрації, правосуддя і прокуратури.