preloader

Що вас цікавить?

Експертний Форум ОБСЄ з кримінальної юстиції для країн Центральної Азії

08.12.2016
Кримінальна юстиція /
Кримінальний процес

З 16 до 18 листопада 2016 року в місті Ташкент (Республіка Узбекістан) проходив шостий Експертний Форум з кримінальної юстиції для країн Центральної Азії. Експерт ЦППР Олександр Банчук виступив з двома доповідями: про критерії розмежування кримінальних і адміністративних правопорушень, а також про український досвід застосування запобіжних заходів, альтернативних триманню під вартою.


З 16 до 18 листопада 2016 року в місті Ташкент (Республіка Узбекістан) проходив шостий Експертний Форум з кримінальної юстиції для країн Центральної Азії. Організатором заходу виступили Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ та Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC).

У форумі традиційно взяли участь судді, прокурори, адвокати, правозахисники, науковці з Казахстану, Киргизстану, Туркменістану та Узбекістану.

Експерт Центру політико-правових реформ Олександр Банчук на цьому заході виступив з двома доповідями: про критерії розмежування кримінальних і адміністративних правопорушень, а також про український досвід застосування запобіжних заходів, альтернативних триманню під вартою.

Протягом роботи форуму на ньому розглядалася низка важливих питань у сфері кримінальної юстиції – модернізація досудового розслідування, угоди зі слідством, запобігання катуванням, реформа пенітенціарної системи, застосування інформаційних технологій в правосудді.