preloader

Що вас цікавить?

Доповідь Миколи Хавронюка на національному форумі «Наші гроші в політиці: версія 2.0» 16 листопада 2016 року

02.12.2016
Запобігання корупції /
Державна програма запобігання та протидії корупції

Всеукраїнський форум «Наші гроші в політиці: версія 2.0» відбувся за участі Миколи Хавронюка, члена правління ЦППР. Також участь в обговоренні наслідків для органів влади та політичних партій, після прийняття 8 жовтня 2015 року ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції», взяли представники політичних партій, керівництво ЦВК та НАЗК, депутати ВР тощо. 


Всеукраїнський форум «Наші гроші в політиці: версія 2.0» відбувся за участі Миколи Хавронюка, члена правління Центру політико-правових реформ. Також участь в обговоренні наслідків для органів влади та політичних партій, після прийняття 8 жовтня 2015 року ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції», взяли представники політичних партій, керівництво ЦВК та НАЗК, депутати ВР тощо.

Микола Хавронюк: “Щодо звітності політичних партій, тут не важливі самі відсотки, скільки важлива тенденція. Якщо за 1 квартал несвоєчасно подано 26% звітів, то за другий – 7%. Тобто, ми можемо очікувати, що  за 3 квартал їх буде ще менше. Також ми досліджували належну форму та якість звітів. Загалом, в Україні зареєстровано 350 політичних партій: в багатьох з них виявилося багато проблем в поданні звітів, але всі парламентські партії подали їх вчасно”.

Переглянути виступ експерта можна тут.