preloader

Що вас цікавить?

Для реформ потрібна політична воля та тиск з боку громадянського суспільства

02.06.2014
Конституціоналізм /
Права людини

28 травня пройшла зустріч Центру підтримки реформ та громадських експертів з представниками місії МВФ. Зустріч відбулася на прохання постійного представництва МВФ в Україні


28 травня пройшла зустріч Центру підтримки реформ та громадських експертів з представниками місії МВФ. Зустріч відбулася на прохання постійного представництва МВФ в Україні.

Тематикою стало обговорення адміністративної реформи, антикорупційної реформи, а також реформи правоохоронних органів та судочинства. 

 

Зустріч відбулася в рамках місії МВФ з метою аналізу стану реалізації реформ у вказаних напрямках, а відповідно забезпечення Урядом можливостей для якісного використання коштів наданих МВФ.

Хоча зустріч планувалась на 1,5 години, але представники місії МВФ попросили про продовження регламенту, в результаті спілкування тривало 2,5 години.

Велике захоплення іноземних гостей викликав професіоналізм експертів та глибокі знання не лише проблеми, але й рішень.

Центр підтримки реформ вдячний експертам Maryna Tsapok, Віктор Тимощук, Khavronuk Mykola за якісну та професійну роботу. 

Як зазначив керівник місії МВФ Ceda G.Ogada “Для реформ потрібна політична воля та тиск з боку громадянського суспільства”.