preloader

Що вас цікавить?

Буде створено Мережу вільних місцевих політиків

27.05.2014
Загальні новини /
Новини ЦППР

Центр громадянських ініціатив розпочинає відбір учасників Всеукраїнського Проекту “Мережа вільних місцевих політиків”, яка об’єднає ефективних політиків місцевого рівня задля навчання кращим практикам діяльності на місцевому рівні, координації зусиль по вирішенню проблем громад. 28-30 червня буде проведено установчий форум Мережі


Центр  громадянських ініціатив (далі – ЦеГрІн) за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Науманна за Свободу розпочинає відбір учасників Всеукраїнського Проекту “Мережа вільних місцевих політиків”  http://www.ukrajina.fnst.org/ webcom/fancyuri.php/ _c-778/_lkm-700/i.html, яка об’єднає ефективних політиків місцевого рівня задля навчання кращим вітчизняним та світовим практикам діяльності на місцевомурівні, координаціїзусиль по вирішенню проблем місцевих громад.

Установчий Форум Мережі буде проведено 28-30 червня 2014 року в Київськійобласті. Впродовж 2014 року в рамках роботи Мережі заплановано три Форуми на яких розглядатимуть актуальні питання життєдіяльності місцевих територіальних громад, під час яких напрацьовуватимуться проекти рішень місцевих рад та формуватимуться плани окремих подій (акцій, заходів, проектів) тощо. Також, в рамках Форумів відбуватимуться майстер-класи, тренінги, воркшопи, спілкування з цікавими людьми.

Ціль даного проекту – створення дієвої Мережі вільних місцевих політиків, яка активно впливатиме на формування порядку денного української регіональної та місцевої політики, сприятиме зростанню професіоналізму членів Мережі, пропонувати медієві розв’язки місцевих проблем. До заходів Форуму залучені кращі українські та закордонні фахівці з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектною діяльністю, роботі з громадами та застосування соціальних технологій, а також депутати Парламенту та місцевих рад поточного та попередніх скликань.

Умови участі в конкурсі

До участі в Конкурсізапрошуються особи, які:

 • Займають активну громадянську позицію та готові її відстоювати
 • Поділяють позиції викладені в Ідеологічному Маніфесті учасників Мережі вільних місцевих політиків 
 • Мають  досягнення в сфері реалізації політики на місцевому та регіональному рівнях
 • Відповідають таким ознакам: 1) депутат органу місцевогосамоврядування; 2) громадсько-політичний активіст; 3) лідер громадських та політичних організацій регіонального та місцевого рівня; 4) журналіст; 5) представник інших сфер (бізнес, право тощо)

При відборі враховується географічний та гендерний баланс.

УВАГА! Особи, якіпрацюють в органах державної виконавчої  влади до участі в відборі не запрошуються.

 

Процедури участі в Конкурсі

 1. Анкету-заявку можназаповнити за посиланням: http://bit.ly/1v9krKw та надіслати до 24.00 години 15 червня 2014 року. У відповідь на надіслані анкети, в продовж двох днів, кандидати отримають повідомлення про взяття до розгляду Конкурсним комітетом надісланої анкети.
 2. Не приймаються до розгляду Конкурсним комітетом анкети-заявки учасників, які не містять обов’язкової інформації та які надіслані після вказаного терміну.
 3. Інформація, вказана у заявці, не є конфіденційною та може бути оприлюднена.  
 4. До 18.00 години 18 червня 2014 року Конкурсний комітет повідомить електронними листами відібраним учасникам Мережі програму Установчого Форуму 28-30 червня 2014 року.
 5. Кандидати, які не отримали повідомлення та програму Форуму, зараховуються до резерву учасників Мережі та можуть бути залучені до її подальших заходів.  
 6. До 18.00 години 20 червня 2014 року кандидати, які були відібрані на участь в Установчому Форумі Мережі зобов’язані зареєструватися як дійсні учасники Форуму, надіславши електронний лист-підтвердження на е-mail cehrin.ngo@gmail.com У разі відсутності листа-підтвердження оргкомітет Форуму залишає за собою право відмовити кандидату в його участі у Форумі.
 7. Умови участі в установчому Форумі передбачають покриття за кошт організаторів витрат на проживання, харчування та роздаткові матеріали. Транспортні витрати організатори не відшкодовують.
 8. У разі запитань щодо Форуму можна звертайтеся до організаційного комітету за адресою cehrin.ngo@gmail.com тема “ЗАПИТАННЯ ФОРУМ” або за номерами телефону: 0674548188 або 063 5881525