preloader

Що вас цікавить?

Брейн-ринг "Референдум" у Львові

27.03.2017
Конституціоналізм /
Конституційна реформа

24 березня 2017 року ЦППР та IFES Ukraine спільно з кафедрою конституційного права ЛНУ ім. І.Франка організували змагання для студентів, де наша молодь вкотре довела, що вона – найкраща! 


24 березня 2017 року у Львові Центр політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундації виборчих систем (IFES) та кафедрою конституційного права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка організували інтелектуальне змагання для студентів "Референдум". Учасники дізналися, як на практиці можна врятувати референдум, які саме законодавчі положення потребують врегулювання та як важливо знати не лише про позитиви, а й про загрози, які несе в собі проведення референдуму. 

Команда Центру політико-правових реформ висловлює вдячність регіональним партнерам, які зробили все, щоб зустріч у Львові була незабутньою як для учасників, так і для організаторів брейн-рингу. Також ми вітаємо команду-переможця 'Law and Order', яка довела свою інтелектуальну першість! Проте, ми вражені й здібностями інших учасників, які неодноразово показали, що означає бути обізнаним не лише в теорії, але й володіти практичними знаннями. 

Переглянути всі фото з брейн-рингу у Львові