preloader

Що вас цікавить?

Адміністратори ЦНАП Львівщини ділилися досвідом роботи під час семінару у Стрию

16.06.2014
Адміністративні послуги

11-12 червня в м. Стрий відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг» для службовців Стрийської міської раді та інших міст і районів Львівської областіЗахід організовано Центром політико-правових реформ, Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) та Стрийською міською радою


11-12 червня в м. Стрий відбувся дводенний семінар-тренінг «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг» для службовців Стрийської міської раді та інших міст і районів Львівської областіМетою заходу було обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Стрийській міській раді та ЦНАП у містах та районах Львівської області. 

В роботі семінару взяли участь заступник голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, заступник голови правління та експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Карп’як Лариса, заступник начальника відділу програмного та комп’ютерного забезпечення Івано-Франківської міської ради Чайківський Андрій, керівники і посадові особи структурних підрозділів Стрийської міської ради, керівники і адміністратори ЦНАП Дрогобицької, Трускавецької, Самбірської, Бориславської, Моршинської, Новороздільської міських радах, службовці 3 територіальних органів державної влади – головного управління державної міграційної служби, головного управління юстиції, головного управління Держземагентства і 10 районних державних адміністрацій Львівської області, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг.

Відкрив семінар-тренінг заступник міського голови Стецик Ігор Миронович, який наголосив на важливості тематики адмінпослуг і необхідності покращення їх якості.
Експерти громадських організацій та посадовці Луцької і Івано-Франківської міських рад представили презентації по темах, які були передбачені програмою семінару та надали відповіді на запитання учасників заходу.

Учасники семінар-тренінгу отримали інформацію та фахові консультації щодо державної політики і розвитку законодавства з питань адміністративних послуг, про кращий зарубіжний і український досвід надання адміністративних послуг, а також виробили навики щодо складання переліку послуг та їх технологічних і інформаційних карток.

Семінар-тренінг проведено за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.