preloader

Що вас цікавить?

9 жовтня у Львові відбудеться семінар «Роль громадськості у покращенні якості надання адміністративних послуг»

22.09.2015
Адміністративні послуги

Запрошуємо до участі у заході представників громадських організацій та громадських активістів, які цікавляться тематикою адміністративних послуг, експертної участі та громадського моніторингу у цій сфері


Запрошуємо до участі у заході представників громадських організацій та громадських активістів, які цікавляться тематикою адміністративних послуг, експертної участі та громадського моніторингу у цій сфері

Захід організовує Центр політико-правових реформ (м. Київ) та Центр досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) за фінансової підтримки представництва Фонду Ф. Науманна в Україні та проекту ПРООН/ЄС «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг».

Місце проведення: м. Львів

Дата проведення: 9 жовтня

Час  проведення: 10.00 – 16.30

Основними завданнями заходу є громадське обговорення державної політики у сфері адміністративних послуг, активізація представників громадських організацій для їх впливу на політику децентралізації і створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), механізмів моніторингу та взаємодії громади і влади для формування дієвих ЦНАП.

Перевага надається представникам громадських організацій Волинської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей, які ще не відвідували аналогічних заходів Центру політико-правових реформ.

Для учасників заходу забезпечується: харчування (кава-брейк, обід) та компенсація вартості проїзду (за тарифом поїзд/купе або автобус), за умови своєчасного підтвердження участі та отримання підтвердження реєстрації, а також надання організаторам копії або оригіналу проїзних документів.

Просимо подавати заявки на участь у заході до 1 жовтня 2015 року.

Для участі у відборі на семінар заповніть, будь ласка, РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

Підтвердження участі у заході та програма заходу будуть надіслані відібраним учасникам на вказану Вами електронну пошту до 5 жовтня 2015 року.