preloader

Що вас цікавить?

12 вересня – конференція «Українське правосуддя – вимір у контексті європейських стандартів»

10.09.2013
Кримінальна юстиція /
Концепція реформування кримінальної юстиції

Йтиметься про результати проведених реформ у сфері правосуддя і вироблення рекомендацій щодо подальших змін у судовій системі, кримінальній юстиції напередодні можливого підписання Угоди про асоціацію Україна – ЄС


У четвер, 12 вересня, у Президент-готелі (вул. Госпітальна, 12, Київ) о 9:00 розпочнеться Міжнародна конференція «Українське правосуддя – вимір у контексті європейських стандартів», де йтиметься про результати проведених реформ у сфері правосуддя і вироблення рекомендацій щодо подальших змін у судовій системі, кримінальній юстиції напередодні можливого підписання Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

Учасники: експерти Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, Микола Хавронюк, Роман Куйбіда, Олександр Банчук, радник Президента України Андрій Портнов, президент Інституту правової політики Микола Оніщук, представники ОБСЄ та Департаменту юстиції США та інші.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою електронної пошти centre@pravo.org.uaабо телефонами: 278-03-17, (067)465-09-69.

Конференція проводиться за підтримки Програми «МАТРА» Посольства Королівства Нідерландів.